تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - به دنبال تحقق عدالت یا حمایت شخصی ؟
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

به دنبال تحقق عدالت یا حمایت شخصی ؟ :[مقاله , ]

انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری10 روز دیگر تا انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران مانده است و نامزد های انتخاباتی هر کدام به روش و منشی به دنبال کسب آرای مردم هستند . این چیزی است بدیهی و من آن گفتم که شما خود می دانید . 8 نامزد انتخابات هرکدام با عقاید خاص خود با مشترکاتی که آنان را به دو گروه تقسیم کرده و سوار بر اسبی تند رو و یا کند رو و یا اصلا  نرو می تازند تا که ... تا که رئیس شوند . اما اگر از من و شما بپرسند فرق بین تبلیغات انتخاباتی در غرب و ایران چیست چه می گوئیم ؟ صبر کن ! فرق هست . اگر آنجا پوستر می چسبانند بر جای مخصوص و اینجا روی تیر چراغ برق و تابلوی راهنمایی و الخ درست . اما سوال من ماهیتی است . در نظامی چو نظام غرب فرد و گروه و حزبش به دنبال ریاست هستند و قدرت . چنانچه در امریکا می بینیم . این اواخر بوش و کری دو رغیب اصلی این انتخابات با یکدیگر جدالی کردند وصف شدنی . هر کدام به طریقی و سرانجام چه شد ؟ آنچه که شد . اما اگر کری هم به ریاست جمهوری ایالات متحده امریکا می رسید چون بوش مَرکبی بود برای صهیونیسم و چنان فرقی نمی داشت . پس چرا این دو رقابت کردند ؟ هیچ ... خود می دانید که ... . و من از پرسیدن این سوال که « پول بهتر است یا ثروت ؟ » می گذرم و چه بسا می گریزم ! به هر حال من تصور می کنم در نظام اسلامی ایران اگر کسی به خود اجازه می دهد که حتی نامزد انتخابات شود وظیفه ای بس بزرگ و سنگین بر دوشش می افتد و آن راست گویی است و امانت داری و الخ . چرا ؟ عرض می کنم . فرد خود را در معرض رای افراد جامعه اسلامی قرار می دهد و مردم بنا بر اینکه او اصلح است  انتخابش می کنند . توجه کنید : اصلح . اصلا این کلمه صالح و اصلح را که همینطوری نگفتند . در غرب هم می گویند اصلح ؟ در غرب حتی انتخاب کنندگان ( مردم) هم کاری به کار صالح بودن نامزدشان ندارند . ( من که نرفتم .اما خوب قابل تصور است ) رفاه ، امکانات خوب  و آنچه که مردم را نیازمندش کردند . مثلا در امریکا مردم را به طرز هوشیارانه ای به آزادی ، امنیت در برابر تروریسم و... نیازمند نشان داده اند بله نیاز هست اما سوءاستفاده کردند از این ماجرا .  طوری که عامه جامعه نیز باور کرده اند که تروریسم یعنی اسلام و امنیت یعنی کنترل مکالماتی که واژه گانی چون « بمب » ، « اسلام » و الخ در آن ها شنیده می شود . بنابراین کسی را انتخاب می کنند که امنیت را تضمین کند ، رفاه را و.. را . اما با این همه کمیتشان لنگ است بیشترین آمار زندانیان را در دنیا دارند . زیاد حاشیه رانی نکنم . بر می گردیم به متن داستان .

در جامعه اسلامی مردم فردی را انتخاب می کنند که رفاه ،  آزادی ، عدالت و از این دست را برقرار کند . آن هم به تعبیر اسلامی . پس باید اصلح باشد . باید تضمین کند که این ها را اجرا می کند . از نامزد های انتخاباتی همه و همه شعار های عدالت و آزادی را سر داده اند اما آنچه می بینیم آخر امر آن است که حتی هنرمند متعهد ما در غربت می میرد هرچند در قربت ماست !

 انتخابات 27 خرداد ماه از جهات مختلف و برای آدم های مختلف و برای گروه های مختلف مهم است و حیاتی و سرنوشت ساز .مبالغه نیست و مجامله هم . برای چو منی این انتخابات مهم است زیرا  خواسته هایی دارم . امثال من هم . گروه هاهم . به همین جهت احزاب و جبهه ها دور نامزدها جمع می شوند . ( هرچند دور آقای احمدی نژاد هیچ گروهی نیست )

برای تحقق خواسته هایمان باید فردی را انتخاب کنیم که هم از وظیفه اش با خبر باشد و هم دل سوز و مردمی باشد . مردمی که باشد می داند چه مشکلاتی هست . دلسوز که باشد در تلاش حل مشکلات بر می آید.

 اما چرا احمدی نژاد را نامزد خود می دانیم ؟ چرا ستاد مردمی تشکیل می شود ؟ چرا قارچ گونه ستاد های مردمی در شهرها خودجوش می رویند ؟ چرا و چرا و چرا ؟ تنها برای این همه چرا یک جواب هست :

ما از سیره ی رجایی حمایت می کنیم نه از شخص .

سیره ی رجایی را در احمدی نژاد یافتیم و  اگر خدای نخواسته این سیره نیز از یاد شخص احمدی نژاد رفت و به بیراهه قدم نهاد ما از آن کسی حمایت خواهیم کرد که پرچم سیره ی علوی را دست گیرد و به سوی جامعه ی اسلامی که هم امنیت است ، هم رفاه است ، هم آزادی است ، هم معنویت است ، هم عدالت است و هم ، هم ، هم ... های دیگر بتازد . بی شک ما یاورش و حامی او خواهیم بود . 

یا علی

حسام الدین مطهری

نوشته شده در سه شنبه 17 خرداد 1384 و 07:06 ق.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در - و -

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!