تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - شاسکولیزم در ابعاد مختلف !
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

شاسکولیزم در ابعاد مختلف ! :[خواندنی ! , ]

Salam;omidvaram hale shoma khoob bashad.
همچین هم هک نشده بود ها !Dooste aziz, manzoor az refrandom, refrandom dar morede ghanoone asasi keshvareman ast, ke albate bayad dar sharayeti azad va ba nezarate davarane beynolmelali anjam shavad.
az in mozoo begozarim, shoma migooiid ke entekhabat manande refrandom ast, va agar kamtar az 50% ray bedahand yaani ghanoone asasi batel ast va nezam mashrooiat nadarad. harfe shoma kamelan dorost ast, ama dar entekhabati ke azad bashad, entekhabati ke dar natayeje an dast borde nashavad.
omidvaram forsati pish biayad va ma bishtar dar in mored ba ham sohbat konim:)
khosh bashido salamato movafagh


دوست من سلام
چه بسا افرادی با این آدرس به شما میل بزنند و فحش بدهند و حتی تشویق کنند و و و  . اما دوست من کمی به جمله ات فکر کن : «رفراندوم آری ، انتخابات نه » این جمله شما عجیب است !!
هر انتخاباتی خود نوعی رفراندوم است . شما وقتی انتخابات برگزار می کنید در هر کشوری و مثال شصت درصد شرکت می کنند یعنی این شصت درصد و یا هر درصد دیگری اساس قانون آن کشور را قبول دارند . قانون اساسی را که حکم می کند انتخابات صورت بگیرد قبول دارند . خوب دوست من اگر در انتخاباتی کم از پنجاه درصد مردم کشوری شرکت کنند یعنی شکست نظام سیاسی آن کشور و دولت . آیا به نظر شما اینچنینی است ؟ بعید به نظر می رسد شما فردی وطن فروش باشید . توهین نیست اما دوست من ببین حرفی که می زنید قبل تر از دهان چه کسانی خارج شده است . از دهان آمریکا و یا هر کشور دیگری ! فرقی نمی کند . بگیر از دهان مردم زیمباوه و دولت زیمباوه خارج شده . این یعنی توهین به مردم آن کشور . یعنی اینکه شما شاسکول هستید و ما کمک می کنیم آدم شوید . شما این را قبول دارید ؟ به هر ترتیب اگر دوست دارید سایت همه را هک کنید اما چه فایده ؟ حرف شما چه می شود ؟ به گوش که می رسد ؟ نمی دانم آقا هستید یا خانم و سنتان چه قدر است اما من کوچکم ؛ کوچکتر از آنکه بگویم کاری بکن و کاری را نکن . اگر من بنشینم اگر تو بنشینی چه کسی برخیزد ؟ این را نگفتم به عنوان شعار . به عنوان واقعیت  . اگر شما با فقر مبارزه نکنی و اگر من مبارزه نکنم چه کسی مبارزه می کند ؟ آمریکا ؟ انگلیس ؟ روسیه ؟ وقتت را نمی گیرم .
اگر مایل بودی جوابم را بده . خوشحال می شوم با هم دوست باشیم .

 متن بالا عین ایمیل های رد و بدل شده بین حقیر و هکر سایت آقای احمدی نژاد است . بدون سانسور و کم و کاست .می خواستم در مورد ابعاد مختلف شاسکولیزم یا همان شاسکول یک ساعته بگویم که دیدم این خوب است ! فقط عرض کنم که بعضی ها آنقدر شاسکول هستند که خودشان را آدم حساب نکرده و می خواهند مجامع بین المللی برایشان تصمیم بگیرند . خوب دیگر . این هم یک طور است .
ضمنا از آقای هکر عذرخواهی می کنم . قصد آن ندارم که ایشان را به عنوان نمونه ی بیمار معرفی کنم ، فقط اشاره ای بود و بس . وگر نه ما با هم خیلی دوست هستیم !( خیال بد نکنید ها ... ) ضمنا هکر ماهری نبوده . یا نخواسته خیلی وقت بگذاره چون مشکل اساسی نبوده و حل شده است.( قابل توجه رقبا ! فوتینا )
 
 
 

نوشته شده در سه شنبه 17 خرداد 1384 و 07:06 ق.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در - و -

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!