تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - "ما می توانیم" پیام انتخاباتی من است
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

"ما می توانیم" پیام انتخاباتی من است :[دیدگاه , ]

دکتر محمود احمی نژاددکتر محمود احمدی نژاد کاندیدای نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان تأکید کرد: پیام من به مردم فقط یک چیز است: "ما می توانیم".

 

دکتر احمدی نژاد در تشریح این پیام گفت : متأسفانه باوجود همه استعدادها و توانمندی های کشور، عده ای اینگونه القا می کنند که ما نمی توانیم با فقر، فساد و تبعیض مبارزه کنیم، در حالیکه ایران اسلامی با داشتن بهترین جوانان، همراهترین مردم ، والاترین فرهنگ و رهبری هوشمند و کارآمد هیچگونه کمبودی برای رفع این گونه مشکلات و تبدیل شدن به قدرت اول منطقه ندارد.
شهردار تهران در خصوص گرایش اقتصادی دولت خود گفت : اقتصاد مد نظر من، اقتصادی اسلامی با محوریت عدالت در یک بستر فرهنگی است و هدف آن تعالی انسانهاست ، چون اقتصاد در خدمت انسان است نه اینکه برای رسیدن به ثروت، امکان دست زدن به هر کار و فعالیت غیراخلاقی وجود داشته باشد، مطمئنا با چنین رویکردی نمی توان یک جامعه اسلامی پیشرفته را پی ریزی کرد.
استاد دانشگاه علم و صنعت در پاسخ به سؤالی در زمینه فعالیتهای خود در مدت تصدی شهرداری تهران گفت : شهرداری تهران مانند یک دولت است که حتی از بعضی دولتهای همسایه نیز بزرگتر است. در حوزه شهرداری تهران ما باید هم درآمدزایی داشته باشیم و هم چگونگی خرج کردن آن را طراحی کنیم. هم سیاستگذاری کنیم و هم فعالیتهای اجرایی را پیگیری نماییم، هم به دنبال اقدامات فرهنگی باشیم و هم باید به نظافت شهر و جمع آوری زباله بپردازیم که این کاری بس عظیم و مدیریت توانمندی را طلب می کند زیرا حتی اگر یک روز در تهران فعالیتها با اختلال مواجه شود، پایتخت در بحرانی بزرگ غرق خواهد شد.
کاندیدای نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به مدیریت سابق شهرداری تهران گفت : من می خواستم دفتر شهردار سابق تهران را تبدیل به موزه کنم چون بیش از ۸۰۰ میلیون تومان صرف دکور آن شده بود که این کار من با مخالفتهایی روبرو شد.

نوشته شده در جمعه 20 خرداد 1384 و 12:06 ب.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در - و -

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!