تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - در این انتخابات همه مردم پیروز بودند
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

در این انتخابات همه مردم پیروز بودند :[اخبار , ]

در نشست خبری با یكصد خبرنگار داخلی و خارجی(1)
احمدی‌نژاد: در این انتخابات همه پیروز بودندحاجی جون

خبرگزاری فارس: كاندیدای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری یك انتخابات سالم در كشور و با تاكید بر اینكه در این انتخابات همه پیروز بودند، گفت: دیگر جایی برای كدورت‌ها و كینه‌توزی‌ها نیست، ما یك ملت و یك خانواده بزرگ هستیم و امروز بیش از گذشته نیازمند وفاق و برادری هستیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد كه عصر امروز در جمع بیش از یكصد خبرنگار و عكاس داخلی و خارجی در یكی از ستادهای مردمی خود در غرب تهران سخن می‌گفت با بیان این كه ملت ایران همچون گذشته در این انتخابات سرافراز و پیروز بیرون آمد، بیان داشت: همه احزاب و گروه‌ها در این انتخابات پیروز شدند چرا كه در چارچوب قانون عمل كرده و رقابت خوبی به عمل آوردند.
وی افزود: همه نامزدها نیز پیروز شدند چرا كه دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را به مردم ارائه كردند و خودشان را در معرض رای مردم قرار دادند و به انتخابات سالم و پرشور و با شكوه كمك كردند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاكید بر حضور ملت ایران در انتخابات دیروز ایران یك حماسه نامید و اظهار داشت: انتخابات نشان داد كه ملت ایران زنده و بیدار است و در دفاع از آرمانها ارزشها و اصالت‌های خود همچنان ایستاده و پایدار است.
احمدی‌نژاد گفت: علی‌رغم تبلیغات مایوس‌كننده ملت ایران با حضور در انتخابات نشان داد كه تحلیل‌های موجود در جهان اشتباه است و ملت ایران را نمی‌شناسند.
وی با اشاره به مشاركت گسترده مردم در انتخابات افزود: امروز آنهایی كه علیه انتخابات تبلیغ می‌كردند، چه توجیهی برای افكار عمومی دارند؟
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان این كه انتخابات ریاست جمهوری در ایران چند پیام داشت، افزود: بالندگی و نشاط، پافشاری بر آرمانها و ارزشها و وحدت و یكپارچگی ملت از جمله این پیامها می‌باشد، ملت ایران با حضور گسترده خود در انتخابات ثابت كرد كه گذشت زمان خللی در اراده آنها ایجاد نمی‌كند و به صورت یك جسم واحد مسیر تكامل را طی می‌كنند.
احمدی‌نژاد اضافه كرد: انتخابات نشان داد كه علی‌رغم وجود گرایشها و سلایق‌های مختلف در جامعه، ملت دارای وحدت هستند و یك نه بزرگ به همه بدخواهان گفتند.
وی از ملت بزرگ ایران، مقام معظم رهبری، نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، دستگاه‌های اجرایی برگزار كننده انتخابات از جمله وزارت كشور، شورای نگهبان و نیروی انتظامی، رسانه‌ها و صدا و سیما و جوانان به خاطر كمك در برگزاری انتخابات تقدیر و تشكر كرد و گفت: امروز روز دوستی و برادری است و انتخابات عرصه رقابت برای خدمت‌گذاری می‌باشد نه قدرت.
احمدی‌نژاد با تاكید بر اینكه هدف خدمت و پیشرفت است، افزود: به عنوان یك نامزد كه به مرحله پایانی راه یافتم می‌گویم كه كشور ما نیازمند كار عالمانه، دلسوزانه و شجاعانه است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا امورات كشور را پیش ببریم.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاكید بر این كه نامزد مستقل بود، اظهار داشت: من توسط مردم حمایت شدم و هدف ما نیز خدمت به مردم و ساختن ایرانی آباد است مهمترین مسئولیت ما همان خدمتگذاری به همه مردم از هر قوم و زبان و نژاد می‌باشد.
احمدی‌نژاد با بیان این كه در سیاست خارجی هر كشوری كه با ایران خصومت نداشته باشد می‌تواند از برقراری رابطه با ایران بهره‌مند شود، گفت: در واگذاری مسئولیت‌ها نیز عشق به خدمت مردم، تحقق و تامل و اعتماد به مردمسالاری دینی است.
پس از پایان این اظهارات احمدی‌نژاد وی هم اكنون در حال پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران می‌باشد.
خبرهای تكمیلی متعاقباً ارسال می‌گردد.

نوشته شده در شنبه 28 خرداد 1384 و 06:06 ق.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در - و -

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!