تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد :[اخبار , ]

همزمان با آغاز تبلیغات نامزد ها انتخاباتی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ، و رقایب بین آقایان احمدی نژاد و هاشمی یک سری اقدامات سازماندهی شده برای تخریب آقای احمدی نژاد صورت می گیرد . برای روشن شدن این موضوع خبرهایی را از خبرگزاری شریف نقل می کنیم :

 

استراتژی ستاد ثروتمند:
موتورسواران با چفیه حال مردم را بگیرند


 

خبرنگار «شریف نیوز» گزارش داد: روز شنبه، در جلسه ستاد مرکزی یک کاندیدا، یکی از محورهای فعالیت تبلیغاتی چند روز آینده این ستاد مشخص شده است.

این محور تبلیغاتی که شامل اجیر کردن عده‌ای موتورسوار به همراه چفیه، شلوار پلنگی و ... می‌باشد، بر ایجاد رعب و وحشت توسط موتورسواران و تذكر و درگیری با مردم تكیه دارد.

گفتنی است در پی این تصمیم، از روز گذشته حلقه اتفاقاتی از این دست در اصفهان، کرمانشاه و خرم‌آباد رخ داده است و موتورسوارانی با قیافه‌های مذکور اقدام به مانور در سطح شهر و رعب و وحشت در دل مردم کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، قرار است از امشب این استراتژی تبلیغاتی در تهران نیز کلید بخورد. 

 

 

تعرض به مردم تحت نام حامیان احمدی‌نژاد


 

ستادمردمی حمایت از دكتر محمود احمدی‌نژاد هشدار داد كه برخی تحت عنوان طرفداری از احمدی نژاد می‌خواهند با ارتكاب رفتارناشایست مردم را مورد تعرض قراردهند.
به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است:
«سلام و درود خداوند و یكایك شما مردم بزرگوار باد كه با آراء گرانسنگ خود، صفحه زرین دیگری را بر تاریخ پر افتخار این سرزمین مقدس افزودید و عزت و سربلندی خود و صلابت و استحكام نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان كشیدید.
اینك در پرتو الطاف الهی و در نتیجه آرای شما مردم قدرشناس و صمیمی این مرز و بوم دكتر احمدی نژاد به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری راه یافته است، خاضعانه پیشانی خود را به درگاه ایزد منان می‌ساییم و صمیمانه از بزرگواری و حسن ظن یكایك شما مردم گرانمایه كه رای خود را به این خادم ملت به امانت سپردید تشكر و قدردانی می‌كنیم.
همچنین مراتب تعظیم و تكریم خود را به تمامی كسانی كه رای خویش را به نفع دیگر نامزدهای عزیز به صندوق ریختند، اعلام می‌كنیم و با ایمان راسخ اعلام می‌داریم كه پیروزی قطعی در این عرصه، تنها متعلق به ملت شریف و سربلند ایران است.
فرصت را مغتنم شمرده و از تمامی علاقمندان و مردم عزیز بویژه جوانان پرشور و با اخلاص تقاضا می‌كنم كه مراتب شادی و خشنودی خود را به راهیابی نامزد محبوب خویش به مرحله دوم انتخابات با شكر به درگاه خداوند متعال و بیان پیامهای تبریك ابراز كنند و انجام هرگونه اقدامی كه ممكن است مورد سوء استفاده بدخواهان و كینه توزان قرار بگیرد، اجتناب ورزند.
حسب اطلاع برخی از عناصر بدخواه تحت عنوان طرفداری از دكتر احمدی نژاد تصمیم گرفته‌اند با پخش اكاذیب و ارتكاب رفتار ناشایست مردم را مورد تعرض قرار دهند اینگونه افراد هیچ ارتباط و نسبتی با ستاد‌های مردمی حمایت از دكتر احمدی نژاد با رویكرد تواضع و فروتنی در برابر مردم و با تركیبی از نیروهای متدین و مخلص شكل گرفته‌اند ندارند.
خوشحالی متأثر از آن، متعلق به ملت ایران است و بدون تردید هواداران و علاقمندان به دكتر احمدی نژاد خود را نیز در جنشی شریك می‌دانند كه همه ملت ایران در آن شركت داشته‌ باشند.بهترین خیرات و بركات الهی را برای یكایك ملت ایران آرزومندیم.»

 

آوردن این مطالب به معنای توهین به نامزد خاصی نیست . این وبلاگ مطالب بالا را با چشم خود ندیدیه و تائید نمی کند . فقط جهت اطلاع رسانی آورده شد . مسئولین این مطالب با شریف نیوز است .

نوشته شده در دوشنبه 30 خرداد 1384 و 04:06 ق.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در - و -

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!