تبلیغات
.: اراک ::: ما و دکتر احمدی نژاد :. - شایعه انصراف، نقشه دشمن است
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم ::: به وبلاگ ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی خوش آمدید ::: آدرس ستاد مرکزی مردمی در اراک : خیابان شهید رجایی ( ملک )  تلفن : 2238180 - 0861  ::: حمایت ما از شخص نیست بلکه از روش و سیره است . سیره ی رجایی و هرکه پرچم رجایی بر دست گیرد مورد حمایت ماست ::: ملت ما برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض شعار ها بسیار شنیده است اما هنوز بسیار از تحقق آرمان ها دور هستیم ::: اگر ملت ما نخواهد هیچ پیشرفتی نخواهیم کرد ، پس باید حرکتی کرد ::: خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرماhttp://www.27morning.co.sr ........................ http://www.nama.mihanblog.com/ ...........................                

ننوشته های پیشین ...

 

+ نتایج انتخابات در استان مرکزی
+ مبارک باشد !
+ هاشمی ، مرد دوران
+ نارضایتی آمریکا از نتیجه انتخابات
+ محمود احمدی نژاد ششمین رئیس جمهور ایران اسلامی
+ ارسالی جالب
+ گفتم که خفگی هست ؟ حالا می‌گویم نامردی هم هست !
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۳)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد ! (۲)
+ این روز‌ها همه چیز خفه شد !
+ من چه بگویم ؟
+ این مطالب خواندنی است
+ موج جدید تهمت‌ها علیه احمدی نژاد
+ پیروز شدیم ما !!!!
+ در این انتخابات همه مردم پیروز بودند


صفحات :

 

شایعه انصراف، نقشه دشمن است :[اخبار , ]

دیدار با طلاب اصفهان


دكتر محمود احمدی‌نژاد نامزد نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه شب در اجتماع پرشور مردم شهر نجف آباد اصفهان، شایعه انصراف خود از ادامه حضور در عرصه انتخابات را بی اساس خواند و گفت: بحث كنار كشیدن و انصراف، نقشه دشمن است و هدف از اشاعه چنین بحثی، دلسرد كردن مردم از مشاركت گسترده در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری مهر، وی در سخنان خود یاد و نام امام خمینی (رض) را گرامی داشت و گفت كه انقلاب اسلامی ایران، امانت بزرگی است كه امام برای ملت ایران به یادگار گذاشتند و بدون تردید، مردم با جان و دل از آن پاسداری خواهند كرد.
شهردار تهران تاكید كرد كه انقلاب اسلامی به عنوان یك جریان زنده و در حال پیشروی، اكنون در حال اوج گرفتن است و به زودی با تشكیل دولت عدالت محور و تحول گرا، وارد مرحله جدیدی از بالندگی و حیات با بركت خود خواهد شد.
وی تمركز بیش از ۸۰ درصد صنعت و ۴۵ درصد اقتصاد كشور در دست دولت را یك عامل بازدارنده از پیشرفت توصیف كرد و افزود: پیشرفت سریع و جهشی تنها با تكیه بر دستان پرتوان مردم و اندیشه های ناب و بكر جوانان امكان پذیر است، بنابراین باید عرصه های اداره كشور به روی مردم باز شود تا شاهد جهشهای پی در پی به نفع مردم، اسلام و انقلاب باشیم.

...
ادامه مطلب را بخوانید!

دكتر احمدی‌نژاد از اینكه برخی افراد، زندگی در كاخ و خانه های مجلل را با آبروی نظام توجیه می كنند، ابراز تاسف كرد و افزود: آبروی نظام با خرید ساختمانهای گران قیمت و هزینه كردن صدها میلیون تومان برای دكوراسیون اتاقها تامین نمی شود. مسوولان نظام وقتی می توانند سر خود را بلند بگیرند و از آبروی نظام دفاع كنند كه در این كشور هیچ جوان بیكاری وجود نداشته باشد و عدالت به مفهوم توزیع یكسان فرصتها در تمامی عرصه های زندگی مردم ساری و جاری شده باشد.
وی اظهار اطمینان كرد كه درصورت كسب آراء مردم برای تشكیل دولت عدالت محور و تحولگرا، دولت خود را با تركیبی از عناصر شجاع، متخصص، مردمی، پاك، قانع، پرتلاش و فداكار تشكیل خواهد داد.
نامزد نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سووالی در باره عملكرد شهرداری تهران و چگونگی برخورد مدیریت شهری با مافیای ثروت و قدرت گفت: با هدایتهای رهبری و برنامه ریزیهای انجام شده، توانستیم دستهای غارتگران را از منابع مردم در شهرداری تهران قطع كنیم.
وی در ارتباط با مذاكرات هسته ای ایران نیز گفت: ابرقدرتها به توانایی ایران در مورد مساله هسته ای اعتراف دارند اما خجالت می كشند آن را رسما اعلام كنند و بدون تردید با برگزاری انتخابات پرشور، قدرتهای غربی از موضع خود در برابر جمهوری اسلامی ایران، عقب نشینی خواهند كرد.
شهردار تهران در مورد پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی نیز گفت: ورود ایران به این سازمان باید از موضع اقتدار انجام شود، چه در غیر اینصورت، صنایع داخلی ما در خطر نابودی قرار خواهد گرفت.

نوشته شده در شنبه 14 خرداد 1384 و 05:06 ق.ظ توسط ستاد مردمی استان مرکزی

ویرایش شده در یکشنبه 15 خرداد 1384 و 12:06 ب.ظ

!!!!!!!.: دوره بازی های سیاسی تمام شده است ، باید با هوشیاری کسانی را که به این بازی های بیهوده دامن می زنند طرد و منزوی کنیم.


 

 [yahoo]


ستاد مردمی استان مرکزی (42)


دیدگاه (4)
اخبار (18)
مقاله (1)
سوالات (2)
خواندنی ! (16)
نامه‌ها (1)


تیر 1384 (11)
خرداد 1384 (31)

 ◊ سیطره

 ◊ نظر سنجی صداوسیما

 ◊ دکتر تراکتور !

 ◊ باز هم هواداران دکتر

 ◊ حامیان دکتر در منچستر

 ◊ طرفداران حاجی

 ◊ سازندگی

 ◊ مطالبه

 ◊ پایگاه اطلاع‌رسانی ایمان

 ◊ روزنامه دانشجویی

 ◊ بچه‌های طرفدار حکیم

 ◊ بچه‌های استان لرستان

 ◊ بچه‌های شیرازی

 ◊ تحولگر

 ◊ حامیان دکتر

 ◊ آبادگران عرصه سلامت

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ فردای من

 ◊ آبادگران ایران اسلامی

 ◊ وبلاگ دکتر

 ◊ سایت خدمت
تبلیغات احمدی نژاد جمع می شود ؟! (-)
  پیام انتخاباتی محمود احمدی نژاد (-)
  آیا فیلم انتخاباتی دکتر رضایی پخش می‌شود ؟! (-)
  حاجی گفت : اگر عدالت نباشد ... (-)
  ما موظف‌هستیم در مورد نامزدها چیزی نگوئیم اما خوشان می‌گویند ! (-)
  چرا سرمایه داران به نامزدها پول می‌دهند ؟ (-)
  هراس برخی نامزدها از مناظره (-)
  استقبال بی‌نظیر از محمود احمدی نژاد (-)
  راه آبادگران از شورای هماهنگی جدا نیست (-)
  آرایش نامزدها تغییر خواهد کرد ! (-)
 

بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...بایگانی اخبار سایر ...
 
  


بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


::: امسال، سال تجدید انتخابات ریاست جمهورى است؛ این هم مقطع بسیار مهمى است. هر انتخاباتى براى ملت ما و فضاى عمومى كشور مثل نسیمى است كه فضا را تغییر مى‏دهد و معطر مى‏كند  ::: از بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم کرمان  ::: اردی بهشت 84 :::

www.27morning.co.sr    .: پایگاه مجازی حمایت های مردمی استان مرکزی از دکتر محمود احمدی نژاد :.        اراک-خیابان ملک المتکلمین (شهید رجایی)       دولت تحول گرا ، مردمی،جوان        :::          2238180-0861به واسطه مطالب مسئولیتی بر آقای احمدی نژاد وارد نمی باشد

محمود احمدی نزاد

  کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به کمیته شبکه دفتر حمایت های مردمی از دکتر محمود احمدی نژاد در استان مرکزی می باشد . باز نشر این مطالب در سایر پایگاه ها با ذکر منبع بلامانع است .

                                 بازنشر کاغذی منوط به کسب اجازه از مسئول پایگاه می باشد

!